მასწავლებლები

ქართული ენა:

   მაია მამუჩიშვილი                                                                                                                                                                                             თამარ სულხანიშვილი                                                                                                                                                                                      მზია არონაშვილი                                                                                                                                                                                            ლალი წიკლაური                                                                                                                                                                                              ინგა გუზიტაშვილი                                                                                                                                                                                           ხათუნა დარსაძე

მათემატიკა:

                    ნინა როგოვსკაია    
                   ტატიანა არუთინოვი                                                                                                                                                                                         მარგარიტა ოსიპოვა                                                                                                                                                                                         სვეტლანა შატილოვა 

 

ეროვნული უმცირესობების (რუსული) ენა და ლიტერატურა:

გალინა მაისურაძე
ნატალია სილანტიევა
სვეტლანა აფაკიძე
ვიქტორია გლებოვა

ინგლისური ენა:

    იგორ ჩერკასოვი
    ირინა ჩარკვიანი
     მანანა ტაბუევა                                                                                                                                                                                                    იანა სტეფანოვა

 

ქიმია, ბიოლოგია, ფიზიკა:

         ლილი შაროვა (ბიოლოგია, ქიმია)       
        სოფია ასტვაცატუროვა (ბიოლოგია, ქიმია) 
        მარინა თოიძე (ფიზიკა)                                                                                                                                                                                    ხათუნა დარსაძე (ბიოლოგი                                                                                                                                                                              ვიქტორია იაროვაია(ფიზიკა)  

ისტორია, გეოგრაფია, სამოქალაქო განათლება, სახელმწიფო და მოქალაქეობა:

ალა ბარავი (ისტორია)
ნატალია გლადკოვა (გეოგრაფია)
ნიკოლოზ ჩხარტიშვილი (სამოქალაქო განათლება, სახელმწიფო და მოქალაქეობა)
ნინა ზულუმიანი (ისტორია,სამოქალაქო განათლება)                                                                                                                                  ნატალია კერვალიშვილი (ისტორია)
არუტიუნ პეტროსიან (საგზაო ნიშნები და მოძრაობის უსაფრთხოება, სამოქალაქო თადაცვა და უსაფრთხოება)

ხელოვნების კათედრა:

ემილია ნუკრაძე (ხელოვნება, შრომა)
ლელა ლილუაშვილი-ზაიკინა (მუსიკა)
ირინა ანგელოვა (ხელოვნება)
ნინო პირაევა (მუსიკა ,ხელოვნება)

ინფორმატიკა:

ალექსანდრ ბროვინ

სპორტი:

ედვარდ ექსუზიანი
მარიამ ერანოსიანი
ვიქტორია მკრტჩიანი
ნანი გოგიძე

დაწყებითი კლასები:

           ნინა პროსვირკინა
           ვიქტორია მკრტჩიანი
            სვეტლანა ცუცქირიძე
            თამარა მაღრაძე
            სვეტლანა ანდრონიკაშვილი
            მარია ლელაშვილი
             ნონა გოგიძე
             ნინა გოგიძ                                                                                                                                                                                                          ნინო პირაევა

წარჩინებული მოსწავლეები